Nastava na daljinu

Pratite nas na Instagramu

« Siječanj 2021 »

AGRONOMSKA ŠKOLA ZAGREB

• ima  tradiciju  dugu  76 godina u obrazovanju učenika za strukovne kvalifikacije u poljoprivredi.
  • djeluje  kao  samostalna  obrazovna  ustanova  za  stjecanje  srednjoškolskog  obrazovanja  za četverogodišnje i trogodišnje strukovne kvalifikacije u sustavu redovnog i cjeloživotnog obrazovanja
  • u školskoj godini 2020./2021. škola broji 430 učenika u šest različitih zanimanja/kvalifikacija i 19 razrednih  odjela – najviše učenika sektoru poljoprivrede u Republici Hrvatskoj
  • cjeloživotno obrazovanje  provodi se putem prekvalifikacija u sedam strukovnih kvalifikacija i 12 programa osposobljavanja.

Dugoročni cilj škole:

• ostvariti kvalitetan odgoj i obrazovanje usmjeren na učeničke kompetencije s naglaskom na vrijednosti: znanje, solidarnost, identitet, odgovornost.

Prioritetni razvojni ciljevi škole:

• podizati kvalitetu nastavnog procesa kroz metode rada u kojima je učenik u središtu procesa kao subjekt s posebnim naglaskom na pridržavanje svih epidemioloških mjera vezanih uz bolest COVID 19.
  • pratiti nove tehnološke promjenei usklađivati ih s promjenama na tržištu rada.
  • poboljšatimaterijalne  resurse  u  cilju  podizanja  kvalitete  nastavešto uključuje energetskuobnovuzgadeiunutarnje uređenje zgrade.

Misija škole:

• razvijati   fleksibilno      strukovno   obrazovanje   i   osposobljavanje   u   obrazovnom području poljoprivrede koje će biti privlačno,inovativno,relevantno i usklađeno s  promjenjivim potrebama tržišta rada.
  • osposobiti samostalne, odgovorne i sretne mlade ljude obogaćene znanjem, prijateljstvom i samopoštovanjem

Vizija škole:

• biti regionalni centar izvrsnosti u području hortikulture, agroturizma i urbane poljoprivrede s jasno definiranim ishodima učenja usmjerenim prema stjecanju kompetencija za osobni i profesionalni razvoj te nastavak obrazovanja i cjeloživotnog učenje.

Na naslovnici internetske stranice potražite više o aktivnostima koje našu školu čine boljom:

• projekti
  • izvannastovne aktivnosti